LIETUVIŠKŲ ŠLAGERIŲ FIESTA – KALĖDOS

Gyvo garso koncerte – Grupė 2 Karolis ir Donatas / Ovidijus Vyšniauskas / Patruliai.

2022 m. gruodžio mėnesį pirmą kartą Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos nuskambėjo Klaipėdos Švyturio arenoje ir subūrė tūkstančius žiūrovų kurie kartu su atlikėjais nuo pirmos sekundės visas dainas dainavo kartu. Geros emocijos, atsiliepimai paskatino šiam renginiui sugrįžti ir 2023 m.

Gruodžio 27 d. Kėdainių arenoje. Gyvo garso koncerte žinomiausias ir šokti verčiančias dainas dovanos:

GRUPĖ 2 KAROLIS IR DONATAS – „Prisiminimai“, „Nepabaigta istorija“, „Kai kas vakarą“, „Prisėdai šalia“, „Na, o kaip dabar?“, „Keista spalva“ tai tik keletas dainų kurias išgirdus pats nesupranti kaip, bet moki visus šių ir kitų dainų žodžius. Karolis ir Donatas tai dvidešimt metų scenoje dirbantys atlikėjai bei kūrėjai, pavergiantys publiką savo charizma, gera nuotaika ir dainomis, kurias žino visi linksmos nuotaikos žmonės. Grupė pažada tikrą šlagerių pasirodymą. O kaip gi be naujų dainų? Tikrai niekaip! Jos irgi bus!

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – žmogus kurį žiūrovai tiesiog myli, jo nuoširdumas, tikrumas nepalieka abejingų. Šiame koncerte Ovidijus pasirodys su scenos draugais: gitaros virtuozu Gintaru Šulinsku ir pianistu Daumantu Slipkumi. Trijulė atliks tokias dainas, kurias tikrai žino kiekvienas ir garantuotai nuo pirmos sekundės dainuos kartu. „Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“ ir daugelį kitų.

GRUPĖ PATRULIAI – Beprotiška muzika, beprotiška emocija, beprotiška grupė! Ateik, prisijunk, pajusk beprotišką tempą! Juozas ir Algis tikrai žino kaip publiką priversti šokti, dainuoti ir patirti didžiausią emocijų sprogimą. Ar žinai šias dainas: „Vyšnių sodai“, „Per ilga diena“, „Meilės vandenynas“? Atsakymas garantuotai vienas, žinoma žinai.

Su PATRULIAIS ir GRUPE 2 į sceną žengs gyvo garso grupė, kurį užtikrins dar stipresnes ir audringesnes emocijas: Karolis Žioltikovas– gitara, Kęstutis Radavičius- bosinė gitara, Darius Kaškelis – klavišiniai, Evaldas Sidaras – mušamieji.

____________

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Bilietus galite įsigyti: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/lietuvisku-slageriu-fiesta-kaledos-kedainiu-arena-bilietai

The event is finished.

Data

Gru 27 2023
Expired!

Laikas

19:00 - 21:20

Jūsų laikas

  • Laiko juosta: America/New_York
  • Data: Gru 27 2023
  • Laikas: 12:00 - 14:20