GRUPĖ “KARALIAI”. DEBIUTAS

Bilietus galite įsigyti: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/grupe-karaliai-debiutas-kedainiu-arena-bilietai

Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” rengia koncertinį turą po Lietuvą!

Kovo 9 d. Kėdainių arenoje su gyvo garso grupe ir svečiais „Karaliai” surengs didįjį šou ir sveikins visas Lietuvos moteris! Charizmatiški, energingi ir nenustygstantys vietoje atlikėjai pasiruošę padovanoti nepamirštamą vakarą!

Tai bus didžiausias grupės pasirodymas į kurį tilps viskas – geriausi hitai, išskirtiniai scenografiniai sprendimai ir daug kitų šou elementų!

„Atsakingai ruošiamės šiam kocertiam turui, nes viskas turi būti apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Norime nustebinti kiekvieną atėjusį žiūrovą, todėl dedame maksimalias pastangas” , – kalbėjo vienas iš grupės „Karaliai“ narių Lukas.

Ne vienerius metus jau gyvuojančios ir vis didesnį populiarumą įgaunančios grupės pasirodymus įdomus ne tik klausytis, bet ir stebėti. „Youtube“ platformoje perklausų rekordus renkantys „Karaliai“ koncertinio turo metu žada daug staigmenų, tačiau svarbiausia išlieka tai, kad tokie superhitai kaip „Raudonos vyšnios“, „Deimantinė širdis“ ir „Aguonos“ skambės labai garsiai ir tikrai ypatingai!

Pirmuosius bilietus žiūrovai galės įsigyti pigiau!

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

The event is finished.

Data

Kov 09 2024
Expired!

Laikas

19:00 - 21:00

Jūsų laikas

  • Laiko juosta: America/New_York
  • Data: Kov 09 2024
  • Laikas: 12:00 - 14:00