BENASSI BROSS feat. DHANY | KOMODO & THOMAS SYKES | 2Kvėpavimas & Adrina koncertas

Išankstiniai bilietai pigiau: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kedainiai-benassi-bross-feat-dhany-komodo–thomas-sykes-2kvepavimas–adrina-407773/?fbclid=IwAR1PUpMWB4NjtU-AWOhKZv9f3DaRRVwzngWLKAzXCzWKEi9cRiqYcewO0uM

Tokio Naujametinio vakarėlio dar nebuvo: į Lietuvą sugrįžta pasaulinės žvaigždės BENASSI BROSS. Feat. DHANY, KOMODO & THOMAS SYKES bei 2Kvėpavimas su Adrina!

Kol už lango iki šiol tęsėsi vasara, niekas nesusimąstė, kad didžiosios metų šventės jau visai čia pat. Kėdainiai jau pradėjo ruoštis šventiniam Naujųjų savaitgaliui ir kartu su festivalio „Karklė“ organizatoriais skelbia, kad gruodžio 29 d. Kėdainių arenai iškils reali griūties grėsmė. Į Lietuvą sugrįžta ryškiausios 2000-ųjų žvaigždės BENASSI BROS. FEAT. DHANY bei legendiniai KOMODO & THOMAS SYKES, o garsiąsias žvaigždes apšildys 2Kvėpavimas kartu su Adrina.

Kokia nostalgija apima, kai netyčia, tarp begalės šių dienų hitų pasigirsta ir senieji, vyresniajam jaunimui puikiai pažįstami, 2000-uosius primenantys muzikiniai šedevrai, kurie nei populiarumo, nei žavesio nepraranda iki šiol. Metas ruoštis vakarėliui, kuriame skambės 20 metų atgal nunešantys geriausi Benassi Bros. Feat. Dhany hitai!

Taip, tie patys, kurių hitus rašydavotės į CD diskus ir penktadienio vakarą, pasiskolinę tėčio automobilį, visų miestų ir miestelių gyventojus džiugindavote savo išlavintu muzikiniu skoniu, garsiausiai leisdami tokius hitus kaip „Every Single Day“, „Hit My Heart“, „Illusion“. Kėdainiuose šie legendiniai hitai atgims iš naujo.

Milijonus perklausų renkantys ir trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“ susikūrė bendradarbiaujant trims didžėjams ir prodiuseriams: Yash, Tom Sanders ir Alex Red. Tai yra ilgiausiai klubinę muziką kurianti grupė Lenkijoje. Jie taip pat bendradarbiauja ir su pasaulinio lygio žvaigždėmis, o į Lietuvą atvyks kartu su vokalistu Thomas Sykes, kurio balsas skamba daugybėje hitais tapusių dainų.

Tokie pasaulinę šlovę pelnę hitai kaip „(I just) Died in your arms“, „Is This Love“, „Miami Deja Vu“ yra puikiai žinomi net ir retkarčiais radijo imtuvus įsijungiantiems klausytojams, ką jau kalbėti apie tuos, kurie yra tikri melomanai.

Šie didžėjai garsėja tuo, kad klausytojus užburia ne tik naujai perkurtais senais, 9-to dešimtmečio hitais, taip pat ir jų pačių kurtais singlais, bet ir vokalistų profesionalumu: visi jų pasirodymai atliekami gyvai.

Prie legendinių žvaigždžių prisijungs ir garsūs Lietuvos atlikėjai – hitų „Paranoja“, „Leidžiu tau viską“, „Panamera“ ir daugelio kitų puikiai žinomų kūrinių atlikėjai 2Kvėpavimas kartu su sparčiai kylančia žvaigžde Adrina. Kartu jie yra išleidę net keletą dainų, kurios jau spėjo pelnyti publikos simpatijas. Tai – milijonines peržiūras surinkęs hitas „Mėnulis“, „ Švyturys tarp vandenynų“ bei dar šviežias, vasara alsuojantis singlas „Vasara Kabrioletinė“. Atlikėjai pažada, kad gerbėjai išgirs ne tik puikiai žinomus, tačiau ir naujus kūrinius.

Planas Naujųjų savaitgaliui paruoštas: griebk geriausią kompaniją ir nusiteik legendiniam vakarėliui. Kitų metų horoskopas pažada: kuo trankiau išlydėsi senuosius, tuo geresni bus ateinantys.

Susitinkame gruodžio 29 dieną Kėdainių arenoje J. Basanavičiaus g. 1A! Durys atsidaro nuo 18:30!

 

The event is finished.

Data

Gru 29 2023
Expired!

Laikas

18:30 - 0:00

Jūsų laikas

  • Laiko juosta: America/New_York
  • Data: Gru 29 2023
  • Laikas: 11:30 - 17:00