Sportinių šokių sezonas Lietuvoje bus užbaigiamas Kėdainiuose

„Džiaugiamės, kad vasara jau ant nosies ir ją Kėdainiuose mes pradedame tarptautinėmis sportinių šokių varžybomis „Kėdainiai Open 2024“. Vasarą pradedame, bet sportinių šokių sezoną Lietuvoje užbaigiame!” – pasakojo Tomas Slausgalvis, sportinių šokių treneris ir vienas iš renginio organizatorių.

Sportinių šokių sezonas Lietuvoje paprastai trunka kaip ir mokslo metai – nuo rugsėjo pradžios iki pirmųjų birželio mėnesio dienų. „Tikrai nesumeluosiu sakydamas, kad paskui daugelis Lietuvos šokėjų atostogauja, o dar kiek vėliau jau pradeda pasiruošimą naujam sezonui – prasideda treniruočių stovyklos, vyksta keletas turnyrų užsienyje.“ – sakė T. Slausgalvis.

Organizatorius džiaugėsi, jog, nepaisant sezono pabaigos, į varžybas Kėdainiuose užsiregistravo gausus būrys mažųjų šokėjų, taip pat susirinks jau pažengę sportininkai iš beveik visų Lietuvos miestų, atvyks porų iš artimo ir tolimesnio užsienio – Latvijos, Estijos, Italijos, netgi – Kinijos.

15-osios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Kėdainiai Open 2024“ mūsų miesto arenoje vyks birželio 1 – 2 dienomis. Sekmadienio programa skirta ir šią dieną Lietuvoje minimai Tėvo dienai.